bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Centrum

Kostrzyn nad Odrą, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MAL-MS-1262

Mieszkanie przy ul. Czarnieckiego. Powierzchnia: 54,2 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, korytarza i łazienki i znajduje się w suterenie budynku (wejście od stronu podwórza). Czynsz przy założeniu, że w mieszkaniu na stałe przebywają ...

Powierzchnia
54,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 442,80 zł
cena 295 000
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Centrum

Kostrzyn nad Odrą, Centrum
mieszkanie na wynajem

MAL-MW-952

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe, elegancko wyposażone mieszkanie w Kostrzynie nad Odrą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki z WC. Jest w pełni wyposażone i umeblowane. Przy salonie balkon o powierzchni 3,4 m2. Do ...

Powierzchnia
42,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Kostrzyn nad Odrą, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem