nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kostrzyn nad Odrą, Zatorze

Kostrzyn nad Odrą, Zatorze
mieszkanie na wynajem

MAL-MW-1315

Mieszkanie w Kostrzynie nad Odrą, przy ul. Orła Białego. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon o powierzchni 10 m2, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Powierzchnia 55,75 m2, I piętro, ogrzewanie i ciepła woda gazowe. Opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
55,96 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,89 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kostrzyn nad Odrą, Zatorze
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Zatorze, Akacjowa

Kostrzyn nad Odrą, Zatorze, Akacjowa
mieszkanie na sprzedaż

MAL-MS-1313

Mieszkanie przy ul. Akacjowej. 4 piętro. 3 pokoje (największy z balkonem o powierzchni około 1,5 m2), kuchnia, łazienka z WC i przedpokój, powierzchnia urzytkowa - 52,4 m2. Do mieszkania przynalezy piwnica o powierzchni około 3 m2.  Czynsz przy założeniu, że w mieszkaniu ...

Powierzchnia
52,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 660,31 zł
cena 349 000
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Zatorze, Narutowicza

Kostrzyn nad Odrą, Zatorze, Narutowicza
mieszkanie na sprzedaż

MAL-MS-1311

Mieszkanie przy ul. Narutowicza. 2 piętro - 37,10 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,86 m2. Czynsz dla wspólnoty mieszkaniowej przy założeniu że w mieszkaniu na stałe zamieszkuje ...

Powierzchnia
37,10 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 277,63 zł
cena 270 000
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Żeglarska

Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Żeglarska
mieszkanie na sprzedaż

MAL-MS-1308

Spółdzielcze-własnościowe mieszkanie przy ul. Żeglarskiej, 3 piętro, 49,98 m2. 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i WC. Balkon. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 4,5 m2. Ogrzewanie i podgrzewanie wody z sieci miejskiej. Czynsz, przy założeniu, ...

Powierzchnia
49,98 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 003,20 zł
cena 400 000

Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Wschodnia
mieszkanie na wynajem

MAL-MW-1306

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 przy ul. Wschodniej (w suterenie budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z WC. Ogrzewanie i podgrzewanie ciepłej wody z sieci lokalnej. Opłaty ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
suterena
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,91 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Wschodnia
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Kopernika

Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MAL-MS-1303

Mieszkanie przy ul. Kopernika 3, nad sklepem "Delikatesy Centrum". Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 96,03 m2 z czego 71,73 m2 to powierzchnia użytkowa mieszkania na które składa się salon z aneksem kuchennym i balkonem, pokój, przedpokój i łazienka z WC. Pozostałe ...

Powierzchnia
96,03 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 727,38 zł
cena 550 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem