bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Kopernika

Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MAL-MS-1303

Mieszkanie przy ul. Kopernika 3, nad sklepem "Delikatesy Centrum". Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 96,03 m2 z czego 71,73 m2 to powierzchnia użytkowa mieszkania na które składa się salon z aneksem kuchennym i balkonem, pokój, przedpokój i łazienka z WC. Pozostałe ...

Powierzchnia
96,03 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 727,38 zł
cena 550 000
bez prowizji
lokal na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Mickiewicza

Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Mickiewicza
lokal na sprzedaż

MAL-LS-1295

Lokal handlowo-usługowy przy ul. Mickiewicza. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 104 m2. Powierzchnia sali obsługi 50 m2, Powierzchnia zaplecza 54 m2. Lokal posiada 2 toalety, jedną na sali obsługi, dla klientów i jedną na zapleczu, dla pracowników. Powierzchnia działki ...

Powierzchnia
104,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 721,15 zł
cena 595 000
lokal na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Mickiewicza
bez prowizji
dom na sprzedaż - Witnica, Dąbroszyn

Witnica, Dąbroszyn
dom na sprzedaż

MAL-DS-1293

Dom położony w Dąbroszynie (gmina Witnica, 5 km od centrum Kostrzyna nad Odrą). Budynek parterowy składający sie z salonu, kuchni, 3 pokoi, łazienki, toalety, kotłowni, schowka, korytarza i przedsionka. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 96,6 m2. Budynek jest zbudowany ...

Powierzchnia
96,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 677,02 zł
cena 645 000
dom na sprzedaż - Witnica, Dąbroszyn

Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Radości
lokal na wynajem

MAL-LW-1288

Lokal usługowy zlokalizowany na poziomie -1 budynku przy ul. Radości 34. Lokal składa się z 6 pomieszczeń z oświetleniem dziennym, pomieszczenia przylegającego do korytarza, przygotowanego do aranżacji kuchni z jadalnią, magazynku oraz węzła sanitarnego wyposażonego ...

Powierzchnia
261,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
26,82 zł
cena 7 000
lokal na wynajem - Kostrzyn nad Odrą, Centrum, Radości
video
obiekt na sprzedaż - Kostrzyn nad Odrą, Strefa Ekonomiczna, Przemysłowa

Kostrzyn nad Odrą, Strefa Ekonomiczna, Przemysłowa
obiekt na sprzedaż

MAL-BS-1287

Zakład produkcyjny w Kostrzynie nad Odrą. W skład zakładu wchodzą hale produkcyjno-magazynowe wraz z budynkiem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 5945 m2. Główny budynek produkcyjny posiada stalową konstrukcję ramową, z płaskim dachem i ...

Powierzchnia
19 994,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
19 969 m²
Cena za m2
600,18 zł
cena 12 000 000
bez prowizji
hala na wynajem - Niemcy, Manschnow, Handelshof

Niemcy, Manschnow, Handelshof
hala na wynajem

MAL-HW-1268

Hala magazynowa w Manschenow, 8 km od przejścia granicznego w Kostrzynie nad Odrą. Powierzchnia hali 800 m2, wysokość 6,5 m. Kwota podana w ofercie stanowi czynsz netto do którego należy doliczyć podatek VAT w wysokości 19%. Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
11,00 zł
cena 9 386
hala na wynajem - Niemcy, Manschnow, Handelshof
36
ofert
Jacek Malczewski

Manager

Licencja: 9647

kontakt@jacekmalczewski.pl

605 641 450
95 752 0500